YARDIM

En çok sorulan sorularAradığınız sorunun cevabı burada yoksa eğer iletişim sayfasından bize ulaşınız.

(1) Nasıl firmamı ekleyebilirim?

Sitemizin sağ üst kısmında bulunan Ücretsiz Üye Ol bağlantısına tıklayarak açılan sayfadaki bilgileri eksiksiz ve doğru doldurduğunuz takdirde üyeliğiniz onaylanacaktır.

(2) Üyelik ücretli mi?

Sitemize üye olmak ücretsizdir. Üye olurken Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi'ni okuyup kabul etmiş sayılırsınız.

(3) Firmamı nasıl öne çıkartabilirim?

Firmamıza üye olduktan sonra yönetim panelinizdeki iletişim formundan bize ulaşarak istediğiniz kampanya ve öne çıkartmak istediğiniz Fiyat Listenizi belirleyerek firmanız ön sıralarda çıkmış olacaktır.

(4) Arama motorlarında nasıl yükselme sağlayabilirim?

Üye olurken firma bilgilerinizi web sitenizden bağımsız olarak özgün şekilde yazmalısınız. Aynı zamanda anahtar kelimelerinizi de mutlaka yazmanı gerekmektedir. Fiyat listenizdeki başlıklar da dikkat çekici olmalıdır.

(5) Firmaya nasıl teklif iletebilirim?

Firma detayında bulunan Teklif Formu'nı eksiksiz doldurduğunuz zaman firma size en uygun teklifi iletecektir.

(6) Firmalara güvenebilir miyim?

Sitemize kayıt olan firmalar web sitesi ve hizmetleri açıkça belirtilmiş olarak incelendikten sonra sitemizde onaylı olarak listelenmektedir. Firmaların web sitelerini ayrıca ziyaret ederek firma hakkında bilgi sahini olabilirsiniz.

(7) Siteye reklam verebilir miyim?

Sektörünüz ne olursa olsun web sitemizde reklamınızı aylık ve yıllık olarak yayınlatabilirsiniz. İletişim sayfasından bize ulaşarak reklam fiyatlarımız hakkında bilgi alabilir ve talep formu doldurabilirsiniz.